Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Zeptejte se starosty

Aktualita

20červen2016

Zeptejte se starosty - Signal O2 Klikov

Dobry den, obracim se na Vas s problemem signalu v nasi obci Klikov. Jedna se o mobilni sit O2.Jiz delsi dobu, priblizne 3 mesice nemame signal u mobilni site.Tento problem jsem resila s kamaradkou primo na lince O2, kde nam bylo sdeleno, ze na jejich strane chyba neni a pokud sezeneme vice mobilnich cisel, kde je signal spatny a predame je starostovi, ten by zavolal na linku O2, tak by tento problem byl resen, snad by i slo o nejakou stanici na signal. Na Klikove zatim vim o 5 lidech, pokud se budete nasim problemem zabyvat, rada pomuzu a seznam lidi sepisu. S pozdravem Miroslava Kocandova


Luboš Hešík, starosta města, odpovídá (20.4. 2016): Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Určitě seznam lidí s tel. čísly zašlete (samozřejmě s jejich vědomím). Podle čísel popisných objektů bude možno zjistit,  zda je to problém celé oblasti Klikova či jen části. Děkuji za spolupráci, budu se snažit ve věci pomoci.

 Luboš Hešík, starosta města, odpovídá (20.6. 2016): Dobrý den, dnes jsem obdržel informaci, kterou níže zveřejňuji:

Vážený pane Hešíku,

Váš podnět č.1-46862033706, týkající se posílení signálu byl vyřešen kladně. Nastavení intenzity signálu bude opraveno do konce 6. měsíce 2016. Velice se Omlouváme za vzniklé komplikace.

S přáním hezkého dne, 
Lucie Snopková O2

Další novinky