Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Zeptejte se starosty

Aktualita

09duben2016

Zeptejte se starosty - Výstavba kanalizace v m.č. Tušť, Klikov, Františkov

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat kdy bude zahájena a zároveň dokončena výstavba a připojení kanalizace v obci Tušť. Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem a přáním pěkného dne Tománková Kamila


Luboš Hešík, starosta města, odpovídá:

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz a sděluji, že na webu "Profill zadavatele" je možno nalézt informaci o tom, že v současné době probíhá výběrové řízení na zhotovitele stavby s termínem odevzdání nabídek před koncem dubna.

Právě výše vysoutěžené nabídkové ceny a s tím související možnosti financování (a nebojím se použít slovo zadlužení) ze strany města bude podkladem pro definitivní rozhodnutí zastupitelstva města, za jakých podmínek ( a zda vůbec) se jednotlivé stavby kanalizačních sběračů v m.č. Tušť, Klikov, Františkov budou realizovat. Rozhodnutí v této věci by mělo, dle mého odhadu, padnout nejpozději do konce června.

Pokud zastupitelstvo města rozhodne o realizaci akcí, měly by stavební práce v Tušti a na Klikově probíhat v termínu 9/2016 - 10/2017 a na Františkově 1/2017 - 10/2017.

Nicméně opakuji, že o tom, zda a za jakých podmínek se budou stavby realizovat, bude definitivně rozhodovat zastupitelstvo v první polovině roku.

S pozdravem Luboš Hešík, starosta města  

Další novinky

your image

Kontejnery na bioodpad

Od 10. 4. 2019 je možno dávat bioodpad ze zahrad do velkoobjemových kontejnerů. Do kontejnerů lze dávat pouze trávu, listí, plevel.

Seznam míst kontejnerů:

Bor – u bývalého kravína,

Hrdlořezy – u hasičské nádrže (u cesty směr Nové Hrady),

Klikov – vedle prodejny Coop,

Suchdol nad Lužnicí – u hokejbalového hřiště,

Tušť – u potoka pod penzionem Lužnice.