Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Zeptejte se starosty

Aktualita

09duben2016

Zeptejte se starosty - Výstavba kanalizace v m.č. Tušť, Klikov, Františkov

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat kdy bude zahájena a zároveň dokončena výstavba a připojení kanalizace v obci Tušť. Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem a přáním pěkného dne Tománková Kamila


Luboš Hešík, starosta města, odpovídá:

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz a sděluji, že na webu "Profill zadavatele" je možno nalézt informaci o tom, že v současné době probíhá výběrové řízení na zhotovitele stavby s termínem odevzdání nabídek před koncem dubna.

Právě výše vysoutěžené nabídkové ceny a s tím související možnosti financování (a nebojím se použít slovo zadlužení) ze strany města bude podkladem pro definitivní rozhodnutí zastupitelstva města, za jakých podmínek ( a zda vůbec) se jednotlivé stavby kanalizačních sběračů v m.č. Tušť, Klikov, Františkov budou realizovat. Rozhodnutí v této věci by mělo, dle mého odhadu, padnout nejpozději do konce června.

Pokud zastupitelstvo města rozhodne o realizaci akcí, měly by stavební práce v Tušti a na Klikově probíhat v termínu 9/2016 - 10/2017 a na Františkově 1/2017 - 10/2017.

Nicméně opakuji, že o tom, zda a za jakých podmínek se budou stavby realizovat, bude definitivně rozhodovat zastupitelstvo v první polovině roku.

S pozdravem Luboš Hešík, starosta města  

Další novinky