Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Novinky ze Suchdolska

Aktualita

26listopad2018

Hlášení místního rozhlasu 26.11.2018

Město Suchdol nad Lužnicí vás zve rozsvícení vánočního stromu a představení nového betlému v neděli 2.prosince od 17.00 hod. na náměstí T.G.Masaryka  v Suchdole nad Lužnicí. Občerstvení zajištěno, připraven kulturní program.

Na rozsvícení vánočního stromu v Klikově jste zváni v pátek 30.listopadu od 17.00 hod. u kapličky v Klikově. Jako tradičně je pro vás připraveno občerstvení a překvapení pro děti.  Zároveň jsou děti zváni k výrobě vánočních ozdob na vánoční strom od 16.00 hod. v hospodě U Kapličky.

V sobotu 1.prosince od 18.00 hod. se koná na hokejbalovém hřišti čertovský rej s Mukulášem. Pro děti je připravena čertovská zábava, Mikulášská nadílka, ohnivá show, ohňostroj, dobré občerstvení pro malé i velké. Nadílka pro děti zajištěna. Srdečně vás zve Město Suchdol nad Lužnicí, SK Suchdol hokejbalisti, Vodácký klub v Suchdole nad Lužnicí a Hasiči Suchdol.

Český svaz včelařů Suchdol nad Lužnicí pořádá v sobotu 1.prosince Kurz zdobení perníčků a přednášku o včelích produktech, začátek ve 14.00 hod. v restauraci U Pávků. Možnost zakoupení nazdobených perníčků, medu a ostatních včelích produktů.  Občerstvení zajištěno, vstup zdarma.

Klub aktivního stáří zve na taneční zábavu v restauraci U Pávků v neděli 2.prosince od 14.00 hod.. K tanci a poslechu hraje skupina Krystal. Vstupné 70,-Kč.

Program místního kina:

Pátek 30.listopadu od 17,00 hod. uvede místní kino českou pohádku – Když draka bolí hlav

Další novinky