Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Novinky ze Suchdolska

Aktualita

26listopad2018

Hlášení místního rozhlasu 26.11.2018

Město Suchdol nad Lužnicí vás zve rozsvícení vánočního stromu a představení nového betlému v neděli 2.prosince od 17.00 hod. na náměstí T.G.Masaryka  v Suchdole nad Lužnicí. Občerstvení zajištěno, připraven kulturní program.

Na rozsvícení vánočního stromu v Klikově jste zváni v pátek 30.listopadu od 17.00 hod. u kapličky v Klikově. Jako tradičně je pro vás připraveno občerstvení a překvapení pro děti.  Zároveň jsou děti zváni k výrobě vánočních ozdob na vánoční strom od 16.00 hod. v hospodě U Kapličky.

V sobotu 1.prosince od 18.00 hod. se koná na hokejbalovém hřišti čertovský rej s Mukulášem. Pro děti je připravena čertovská zábava, Mikulášská nadílka, ohnivá show, ohňostroj, dobré občerstvení pro malé i velké. Nadílka pro děti zajištěna. Srdečně vás zve Město Suchdol nad Lužnicí, SK Suchdol hokejbalisti, Vodácký klub v Suchdole nad Lužnicí a Hasiči Suchdol.

Český svaz včelařů Suchdol nad Lužnicí pořádá v sobotu 1.prosince Kurz zdobení perníčků a přednášku o včelích produktech, začátek ve 14.00 hod. v restauraci U Pávků. Možnost zakoupení nazdobených perníčků, medu a ostatních včelích produktů.  Občerstvení zajištěno, vstup zdarma.

Klub aktivního stáří zve na taneční zábavu v restauraci U Pávků v neděli 2.prosince od 14.00 hod.. K tanci a poslechu hraje skupina Krystal. Vstupné 70,-Kč.

Program místního kina:

Pátek 30.listopadu od 17,00 hod. uvede místní kino českou pohádku – Když draka bolí hlav

Další novinky

your image

Kontejnery na bioodpad

Od 10. 4. 2019 je možno dávat bioodpad ze zahrad do velkoobjemových kontejnerů. Do kontejnerů lze dávat pouze trávu, listí, plevel.

Seznam míst kontejnerů:

Bor – u bývalého kravína,

Hrdlořezy – u hasičské nádrže (u cesty směr Nové Hrady),

Klikov – vedle prodejny Coop,

Suchdol nad Lužnicí – u hokejbalového hřiště,

Tušť – u potoka pod penzionem Lužnice.