Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Novinky ze Suchdolska

Aktualita

05listopad2018

Hlášení místního rozhlasu 5.11.2018

TJ Sokol oddíl kopané zve příznivce na utkání, které se konají tento víkend: v sobotu 10.listopadu od 14.00  hod. hrají muži B s Jarošovem.

Informujeme občany o hlášeném bezproudí ve středu 7.listopadu v době od 8.00 do 14.00 hod. je hlášeno v celé lokalitě Tři Facky a část ul.Žižkova.  Ve čtvrtek 8.listopadu v době od 8.00 do 15.00  hod. hlášeno bezproudí v části obce Klikov. V místech, kterých se bezproudí týká je toto oznámeno plakáty.

Oznamujeme občanům, že ustavující zasedání zastupitelstva města se koná v dnes 5.listopadu od 17.00 hod. ve velké zasedací místnosti v Suchdole nad Lužnicí.

Bylo nalezeno dětské chlapecké kolo. Bližší informace získáte na Městském úřadě.

Cyklistický klub Blesk Klikov, zve všechny příznivce cyklistiky a cykloturistiky na první společnou akci, která se uskuteční 10.11.2018 od 14.00 hod. na hřišti v Klikově. A tomto setkání chceme seznámit rodiče a děti s plány a záměry nově založeného cyklistického klubu. Děti si budou moci vyzkoušet jízdu zručnosti, pro všechny bude připraveno malé občerstvení a soutěže. Jsou zváni všechny děti a rodiče z celého Suchdolska,kola a přilby sebou.

Program místního kina:

V pátek 9.listopadu od 19,30 hod. uvede místní kino český film – Toman

Další novinky

your image

Kontejnery na bioodpad

Od 10. 4. 2019 je možno dávat bioodpad ze zahrad do velkoobjemových kontejnerů. Do kontejnerů lze dávat pouze trávu, listí, plevel.

Seznam míst kontejnerů:

Bor – u bývalého kravína,

Hrdlořezy – u hasičské nádrže (u cesty směr Nové Hrady),

Klikov – vedle prodejny Coop,

Suchdol nad Lužnicí – u hokejbalového hřiště,

Tušť – u potoka pod penzionem Lužnice.