Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Novinky ze Suchdolska

Aktualita

27srpen2018

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

 

 Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 08.09.2018 od 07:30 do 19:30, vypnutá oblast: celá obec Bor, Hrdlořezy, část ul. Vitorazská v Suchdole nad Lužnicí

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy - rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací - bude přerušena dodávka elektrické energie:

Dne 08.09.2018 od 07:30 do 19:30

Obec    Část obce
Hranice    Hranice
Hranice    Trpnouze
Suchdol nad Lužnicí    Tušť
Suchdol nad Lužnicí    Hrdlořezy
Dvory nad Lužnicí    Dvory nad Lužnicí
Halámky    Halámky
Suchdol nad Lužnicí    Suchdol nad Lužnicí
Suchdol nad Lužnicí    Bor
Jílovice    Šalmanovice

Vypnutá oblast: celá obec - Bor, Hrdlořezy, Dvory nad Lužnicí, Hranice u N.Hradů,
část obce Tušť, Halámky, Nová Ves nad Lužnicí (týká se pouze samot směr Dvory n.Luž.) , Suchdol n. Lužnicí - část ul.Na Huti (týká se pouze areálu f. Regent Formglass s.r.o.), část ul. Vitorazská, část obce Byňov (čp.65 a 67 - lokalita u rašeliny)
část obce Šalmanovice - samota čp. 30 ve směru na obec Bor
oznámeno v místě plakáty

 
Společnost E.ON Distribuce, a.s. jako provozovatel distribuční soustavy je k provedení tohoto nezbytného kroku oprávněna na základě ustanovení § 25 odst. (3) písmeno c) bod 5 zákona č. 458/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů (energetický zákon).  Žádáme odběratele el.energie o pochopení pro toto nezbytné omezení.

Upozornění:
V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím.

Případné použití vlastního náhradního zdroje v době přerušení dodávky elektřiny je nutné předem vždy projednat se společností E.ON Česká republika, s.r.o.

Pro případné další informace volejte E.ON Poruchovou linku 800 22 55 77 nebo navštivte www.eon.cz, kde v části věnované distribuci najdete další informace o přerušení dodávek elektřiny, nebo použijte přímo adresu http://portal.eon.cz/cs/otg/.

Děkujeme Vám za pochopení.

E.ON Distribuce, a.s.

 

Další novinky

your image

Kontejnery na bioodpad

Od 10. 4. 2019 je možno dávat bioodpad ze zahrad do velkoobjemových kontejnerů. Do kontejnerů lze dávat pouze trávu, listí, plevel.

Seznam míst kontejnerů:

Bor – u bývalého kravína,

Hrdlořezy – u hasičské nádrže (u cesty směr Nové Hrady),

Klikov – vedle prodejny Coop,

Suchdol nad Lužnicí – u hokejbalového hřiště,

Tušť – u potoka pod penzionem Lužnice.