Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Kalendář akcí

Přehled kulturních a společenských akcí konaných na Suchdolsku od 16. 11. 2018 do 16. 11. 2019.

  iCalendar pro Váš PC/Mobil

KINO: Venom

Na filmová plátna přichází jedna z nejlepších a nejkomplexnějších comicsových postav společnosti Marvel. Novinář Eddie Brock (Tom Hardy) se stává hostitelem mimozemského symbionta Venoma. Brock se v rámci své práce novináře pokouší již po celé roky odhalit veřejnosti skutečnou tvář známého vědce společnosti Life Foundation Carltona Drakea (Riz Ahmed) – jeho odhodlání se přerodilo v posedlost, která mu zlikvidovala kariéru a zničila vztah s jeho přítelkyní Anne (Michelle Williams). Když do svého těla Eddie vstřebá jeden z Drakeových experimentů – mimozemšťana Venoma – zničehonic zjišťuje, že disponuje novými superschopnostmi a má možnost dělat, cokoliv se mu zachce. Zvrhlý, temný, nepředvídatelný a zuřivý Venom má za následek, že se Eddie zoufale pokouší udržet pod kontrolou své nebezpečné schopnosti, které ho současně velice přitahují a opájejí. Jelikož Eddie a Venom navzájem jeden druhého potřebují k dosažení svých cílů, jejich vzájemné pouto a propojení se prohlubuje – až přestává být jasné, kde vlastně končí Eddie a začíná Venom.(Falcon)

Citace z ČSFD: https://www.csfd.cz/film/265276-venom/prehled/

KINO: Predátor: Evoluce

Před více než třiceti lety jsme se s nimi střetli poprvé. A byl to pořádný nářez. Teď se Predátoři, jedni z největších lovců celého vesmíru, opět vrací na naši planetu. Jsou však mnohem silnější a chytřejší než kdykoliv předtím. Lov a zabíjení jsou pro ně stále největší zábavou. Predátoři se geneticky zdokonalili pomocí DNA jiných vesmírných bytostí. Když jeden kluk nešťastnou náhodou zapříčiní jejich návrat na Zemi, vůbec není jisté, kdo před nimi ochrání lidstvo tentokrát. Najde se někdo, kdo nebude jen lovná zvěř, ale dokáže se jim postavit jako rovnocenný soupeř? Poslední šancí lidstva na záchranu před vesmírnými nimrody se stává už jen malá parta bývalých a naprosto šílených vojáků a jedna mladá evoluční bioložka. Jen ti mají aspoň malou šanci zabránit vyhubení našeho živočišného druhu.(CinemArt)

Citace z ČSFD: https://www.csfd.cz/film/377500-predator-evoluce/prehled/

KINO: Když draka bolí hlava

Barborka s Tomíkem tráví prázdniny u babičky a dědy v kovárně pod Dračí skálou, kde ze všech sil pracuje i netradiční pomocník dvouhlavý dráček Čmoudík. Jednou, když se děti chystají přespat v jeskyni společně s dráčkem, objeví na zdi jeskyně starou mapu a Čmoudík, jehož jedna hlava mluví česky a druhá slovensky, začíná vyprávět napínavý příběh o vzniku království Draka, velké lásce princezny Adélky a prince Janka, o letité kletbě a strašlivém Drakovi, o zlém skřítkovi Blivajzovi, ale i o tajemství Pomněnkové louky, ztraceném dračím vejci a párku klokanů. Zajímá Vás, kdy draci tančí hip hop, jak se slaví vánoce v dračí jeskyni, jakou kouzelnou moc má sto let nemytý dračí zub a hlavně proč draka bolí hlava?(Bohemia MP)

Citace z ČSFD: https://www.csfd.cz/film/601777-kdyz-draka-boli-hlava/prehled/

Nepřehlédněte

1pro2018

Kurz zdobení perníčků

Český svaz včelařů, ZO Suchdol nad Lužnicí pořádá

Kurz zdobení perníčků

& přednášku o včelích produktech

sobota 1. 12. 2018 od 14.00 h

v restauraci U Pávků, Suchdol nad Lužnicí

Téma: Získávání včelích produktů (med, vosk, pyl, propolis)

Historie medového pečiva, druhy forem, styly zdobení

 Lektoři: Bc. Alena Scherlingová, učitel včelařství Vlastimil Zemánek 

Možnost zakoupení nazdobených perníčků, medu a ostatních včelích produktů

Lze si přinést své vlastní perníčky a ozdobit si je na místě

Těšíme se na vás, přijďte s námi přivítat sváteční adventní čas

Občerstvení zajištěno, vstup zdarma


Kurz zdobení perníčků Suchdol nad Lužnicí


 

 

Mikuláš, čert a anděl na hokejbalovém hřišti

Mikuláš, čert a anděl na hokejbalovém hřišti. V sobotu 1. 12. 2018 se na hokejbalovém hřišti znovu po roce otevře zem a místo hokejbalistů se po hřišti budou prohánět čerti s Luciferem a v patách jim bude Mikuláš se svou eskadrou andělů. Přijďte shlédnout již tradiční čertovské peklo a nezapomeňte přivést i své ratolesti, pro které jsou připraveny soutěže kopa sladkostí. Ani dospělí nepřijdou nazmar, na ohni se bude opět hřát čertovský nápoj a v občerstvení bude i něco k zakousnutí.

Pořádá SK Suchdol nad Lužnicí

Hokejbalové hřiště, Gráfovec 

Nahrát další