Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Kalendář akcí

Přehled kulturních a společenských akcí konaných na Suchdolsku od 19. 1. 2022 do 19. 1. 2023.

  iCalendar pro Váš PC/Mobil

Encanto (film)

Encanto: Animovaný dobrodružný film. Film vypráví příběh neobyčejné rodiny Madrigalových. Rodina žije ukryta v kouzelném domě v pulzujícím městečku v kolumbijských horách, na podivném a očarovaném místě Encanto. Česká verze. Mládeži přístupno.

Vstupné 100 Kč 

Pátek 21. 1. 2022, 17.00 h (110 min)

Tady hlídáme my (film)

Tady hlídáme my: Rodinná komedie. Lesní inženýr Ivan se zamiloval do vědkyně Julie. Po svatbě si pořídili penzion v samotném srdci malebné Šumavy, kam se nastěhovali se šestnáctiletou Juliinou dcerou a jejím psem. Rodinná idylka? Hrají: Lukáš Vaculík, Jitka Ježková, Veronika Divišová, Pavel Nový, Nela Boudová, Klára Jandová a další. Mládeži přístupno.

Vstupné 130 Kč

Pátek 28. 1. 2022, 19.30 h (96 min)


Tři přání pro Popelku (film)

Rodinná pohádka. Severská pocta české filmové klasice přináší její moderní velkolepou verzi, nové kostýmy, scenérie nefalšované norské zimy a divokých zasněžených hvozdů. Hrají: Astrid S, Cengiz Al, Ellen Dorrit Petersen a další.

Česká verze. Mládeži přístupno. Vstupné 120 Kč

Pátek 4. 2. 2022, 18.00 h (87 min)

Srdce na dlani (film)

Srdce na dlani: Komedie. Láska se na věk nebo na místo neohlíží. Nikdy nevíme, kdy a kde nás potká. Můžeme se zamilovat ve školce, v důchodu, na ulici, v parku. Josef se těší, že si po odchodu do penze konečně splní svůj dávný sen a stane se pouličním klaunem. Hrají: Vladimír Polívka, Eliška Balzerová, Matouš Ruml, Boleslav Polívka, Veronika Khek Kubařová a další.

Mládeži přístupno. Vstupné 140 Kč

Pátek 11. 2. 2022, 19.30 h (95 min)

Moje krásná příšerka (film)

Moje krásná příšerka

Animovaný rodinný film. Princezna Barbara není žádné uťápnuté stvoření a nenechá si od tatínka krále nic přikazovat. Natož pak, když zjistí, že krále drží v hrsti zloduch, který mu ukradl zázračný lektvar. Jako správná rebelka se rozhodne z paláce utéct. Česká verze.

Mládeži přístupno. Vstupné 120 Kč

Pátek 18. 2. 2022, 18.00 h (100 min) 

Čert a Káča (Loutkové divadlo Dokola)

Město Suchdol nad Lužnicí vás zve na loutkovou pohádku

Čert a Káča

Loutkové divadlo Dokola z Tábora

Sobota 19. 2. 2022, 16.00 h

Kino Suchdol nad Lužnicí

Vstupné 50 Kč

Klasická česká pohádka na motivy Boženy Němcové o tom jak to dopadne, když popletený čert si na svých zádech odnese do pekla místo lakotného a zlého starosty hubatou a tance chtivou Káču.

Scénář: Marie Třešňáková
Režie: František X. Watzl
Výroba scény: Petr Abbe Hroš
Loutky: František X. Watzl
Hraje, zpívá a loutky vodí: Jakub Plzák (původně Kateřina Pokorná)

 

Tajemství staré bambitky 2 (film)

Tajemství staré bambitky 2: Pohádka. Příběh napraveného loupežníka Karaby, jeho odvážné dcery Aničky, trochu nešikovného prince Jakuba a dalších postav v pokračování úspěšné pohádky. Hrají: Tomáš Klus, Kamila Janovičová, Ondřej Vetchý, Miroslav Vladyka, Jiří Lábus a další.

Mládeži přístupno. Vstupné 130 Kč

Pátek 25. 2. 2022, 18.00 h (99 min)


Na kouzelném paloučku (Loutkoherecká skupina Loudadlo)

Město Suchdol nad Lužnicí vás zve na

loutkovou revui Na kouzelném paloučku

Účinkuje Loutkoherecká skupina Loudadlo

Sobota 19. 3. 2022, 16.00 h

Kino Suchdol nad Lužnicí

Vstupné 70 Kč

 

Když zakokrhá kohout, znamená to, že začíná den. Sluníčko slíbí měsíčku, že když už půjde spinkat, bude mu pak vyprávět, co se zatím „Na kouzelném paloučku“ odehrálo. Těší se na vás tančící slunečnice, kamarádi žabáci Kvik a Kvak a neodolatelný „šoumen“ myšák Kiko, který se vám rád předvede v plné parádě! Podíváte se také na rybičky pod hladinou, proletíte se s papírovými draky široko-daleko a na palouček zavítají kamarádi Jů a Hele.

 

Loudadlo Na kouzelném paloučku

Nahrát další