Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Kalendář akcí

Přehled kulturních a společenských akcí konaných na Suchdolsku od 24. 1. 2020 do 23. 1. 2021.

  iCalendar pro Váš PC/Mobil

KINO: Zakleté pírko

Aninka žije na statku se dvěma nafoukanými sestrami, kterým musí sloužit. Jednoho dne najde pírko, jehož pomocí si přivolá prince Vítka, zakletého do ptačí podoby. Když zlé sestry zjistí, že se Aninka schází s pohledným mladíkem, pírko jí vezmou, zničí a Vítek zmizí. Jedinou možností, jak zlomit prokletí, je, že ho Aninka najde kdesi ve světě. A tak se dívka vydává na cestu za záchranou svého milého. Jejím průvodcem se stává vodník, jehož na počátku putování zachrání před zlým sedlákem. Společně prožijí řadu dobrodružství i legrace. A přestože vodnická kouzla dokáží Anince pomoci, jak k uzdravení nemocných, tak na obranu proti loupežníkům, k záchraně Vítka bude potřeba především pravá láska.(CinemArt)

Citace z ČSFD: https://www.csfd.cz/film/732048-zaklete-pirko/prehled/

Za dobrodružstvím brambor (přednáška v Rapšachu)

Obec Rapšach vás srdečně zve na přednášku

Ing. Pavla Chlouby

ZA DOBRODRUŽSTVÍM BRAMBOR

dne 30. ledna 2020 v 17.00 hodin

v zasedací místnosti Obecního úřadu Rapšach čp. 7

Občerstvení zajištěno

Vzhledem k omezenému počtu míst Vás zdvořile žádáme o rezervaci na tel. č. 384 786 102, 732 652 182 nebo e-mailem info@rapsach.cz nejpozději do 26. 1. 2020 do 17.00 hodin.

Akce se koná za spolupráce s Místní akční skupinou Třeboňsko o.p.s.

KINO: Můj příběh

Mladá talentovaná Elizabeth rezignuje na úspěšnou kariéru baletky kvůli osudové lásce. Muž jejího srdce má však dvojí tvář, a tak Elizabeth v jediném okamžiku ztratí úplně vše, na čem jí v životě záleželo. Co se však zdálo být koncem, může se stát novým začátkem. Elizabeth se odjíždí na Moravu, aby se pokusila poprat s nepřízní osudu i vlastními démony. S pomocí tety Marie, která jí byla celý život oporou, a čtyř neuvěřitelných přítelkyň začíná hledat cestu k novému životu, ale především víru v sebe sama. Z drsného pádu a procitnutí se zrodí prozření a Elizabeth dostává druhou šanci na opravdové štěstí i skutečnou a bezpodmínečnou lásku. Elizabethin příběh vypráví o neuvěřitelné snaze dostat se ze dna, o ozdravné síle humoru, o ceně přátelství a také vůli otevřít srdce a nezanevřít na lásku, protože ta je hnacím motorem našich životů.(Falcon)

Citace z ČSFD: https://www.csfd.cz/film/715785-muj-pribeh/prehled/

Nahrát další