Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Ubytování

Penzion Jana

O nás

Rodinné nově zrekonstruované ubytování Jana nabízí pobyt v sedmi prostorných apartmánech s celkovou kapacitou 27 lůžek. Každý apartmán disponuje vybavenou kuchyní s jídelním koutem a vlastním sociálním zařízením k dispozici ručníky a toaletní potřeby.

Ubytování Jana se nachází v klidné části města v Suchdole nad Lužnicí s výbornou sítí cyklostezek, kompletní občanskou vybaveností v srdci unikátní krajiny lákající k aktivnímu odpočinku, vyjížďkách na kolech, koupání v nedalekých pískovnách či pěším vycházkám okolní přírodou. Ubytování je snadno dostupné železniční i autobusovou dopravou, v případě vlastní dopravy autem vždy naleznete v dosahu dostatek parkovacích míst. Železniční a autobusová zastávka se nachází cca 100 m od ubytování.

V objektu je k dispozici zdarma WIFI, společenská místnost s TV a stolními hrami, dětský koutek, pískoviště, venkovní posezení s grilem a uzamykatelné kolárny.

V blízkosti ubytování se nachází domácí pekárna (20 m), vinotéka (25 m), restaurace (200 m), kino (200 m), cukrárna (200 m), bankomat, turistické a informační centrum (30 m) či tenisové kurty.

Ceník

Nabízíme týdenní pobyty od soboty do soboty (bez stravy). Kratší termín po domluvě.


Osoba 380 Kč/den
Dítě do 2 let bez nároku na lůžko zdarma
Prodloužený víkend 1100 Kč/osobaV ceně není zahrnut městský rekreační poplatek 20 Kč/den.

Restaurace v okolí

K ubytování patří i dobré stravování. Vyberte si některou z restaurací v okolí tohoto ubytovatele:

Další podobné služby

Jsem majitel některého zařízení a chci upravit záznam!