Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Místní organizace a spolky

Český kynologický svaz, základní kynologická organizace (ZKO) Suchdol nad Lužnicí

O nás

Ze stránek organizace: 


Kynologický klub Suchdol nad Lužnicí sídlí v malebném prostředí  pískoven mezi rybníky Suchý a Malý Filiš. Historie klubu sahá až do roku 1953.


Hlavním záměrem naší činnosti je provozování a propagace sportovní kynologie, to znamená sportovní výcvik psů pro radost nás i našich psů.  Naši členové se svými psy vykonávají zkoušky podle národních i mezinárodních zkušebních řádů.  V oblasti chovatelské činnosti se naši členové věnují přípravě na výstavy a bonitace (splnění podmínek chovnosti).  Někteří naši členové pracují u ozbrojených složek našeho státu a v naší organizaci úspěšně připravují svoje čtyřnohé pomocníky na tuto náročnou službu.


V současné době máme cca 30 členů,  jejich počet se v průběhu roku mění podle zájmu o výcvik. Mezi naše členy patří také vícemistr světa ve sportovní kynologii, mistři republiky sportovní i služební kynologie a mnoho našich členů je úspěšných na krajských úrovních.  


Máte-li zájem a chcete-li mít svého psa vycvičeného, přijďte mezi nás, kde Vám naši zkušení instruktoři a figuranti rádi poradí a pomohou s výcvikem Vašeho čtyřnohého kamaráda.


https://zkosuchdolnadluznici.estranky.cz

Další podobné služby

Jsem majitel některého zařízení a chci upravit záznam!